M I T T    O G    D I T T    A N S V A R

Gull til Erlend i Midt-Norsk mesterskap

Erlend tok gull på langdistansen, og Ingrid sølv, mens våre yngre løpere viste suveren innsats der mange deltok for første gang på et stort arrangement - les mer...

Råtass og løp 2.9 fra Lømyra

Tirsdag venter stirikt terreng på Sula der vi møtes ved anlegget til Fiskerstrand IL på Lømyra kl 1730 - les mer...

Dugnad løypetrase Emblemsfjellet 5. og 26.september

Håper alle som ønsker flotte forhold til vinteren møter på dugnader

Midt-Norsk og Lømyra

Lars Roger og Åsmund stepper inn som arrangører av løp/Råtass tirsdag - takk for innsatsen! Til helga er det midt-norsk mesterskap i orientering der vi har en stor tropp, men sportslig kan det holde hardt å nå medaljefangsten fra de siste år - les mer...

Motbakkeløp i Tresfjord 29. august

Se innbydelse i vedlegget

Styrke og kondisjonstrening for damer over 18 år

Mandag 7 september kl 20.00 i gymsalen på Emblem skule.

TRIMBINGO, søndag 20 september.

Trimgruppa arrangerar familiedag med trimbingo på vegen opp til Østremsetra frå kl 11.00-15.00, søndag 20 september.

Råtass og løp 25.5 i Eikremsskogane

Tirsdag kl 1730 er det løp i Eikremsskogane på Sula i det som nok en gang ser ut til å bli fint varmt vær - les mer...

Dato Hjemmelag Bortelag Res
02.09 Emblem J14 2 Sunnylven
02.09 Emblem J11 1 Blindheim Rød
02.09 Langevåg Emblem G12 2
02.09 Valder 9er Emblem G14.09
03.09 Harøy Emblem G16 7er
01.09 Ellingsøy Emblem G11 2
01.09 Emblem G14 Spjelkavik 11-2
01.09 Stordal Emblem J14 1 3-3
01.09 Ellingsøy IL LG11 1 Emblem IL LG11 G04
31.08 Emblem G13 7er Volda 2 4-6

Besøk våre lagsider

4. div. menn
# Lag K D P
1 Rollon 14 10 29
2 Norborg 14 20 25
3 FK Sykkylven 14 5 25
4 Emblem 14 3 23
5 Valder 14 1 22
6 Godøy 13 10 21
7 Ørsta 14 5 21
8 Larsnes/Gursken 14 -3 20
9 Hareid 14 2 19
10 Langevåg 14 -7 15
11 Vigra 13 -17 9
12 Vartdal 14 -29 7
Siste synk: 23:20
6. div. menn avd. 1
# Lag K D P
1 Giske 13 36 34
2 Ravn 12 11 22
3 Guard 13 9 21
4 Lepsøy 12 -1 16
5 Spjelkavik 2 12 -6 13
6 Emblem 2 12 -13 11
7 HaNo 14 -36 9
Siste synk: 02:15
02.09 18:30 Emblem KGB 7er H
Emblem J14 2 - Sunnylven
02.09 18:30 Emblem KGB 11er Vest H
Emblem J11 1 - Blindheim Rød
02.09 18:30 Langevåg kunstgras 7er A B
Langevåg - Emblem G12 2
02.09 18:30 Valdervoll KGB B
Valder 9er - Emblem G14.09
03.09 18:30 Harøy stadion 7er A B
Harøy - Emblem G16 7er
01.09 18:30 Nes stadion 7er B B  
Ellingsøy - Emblem G11 2  
01.09 18:30 Emblem KGB 11er H  
Emblem G14 - Spjelkavik 11-2  
01.09 18:30 Kirkebø stadion 7er A B  
Stordal - Emblem J14 1 3-3  
01.09 18:15 NES 50 Øst H  
Ellingsøy IL LG11 1 - Emblem IL LG11 G04  
31.08 18:30 Emblem KGB 7er H  
Emblem G13 7er - Volda 2 4-6  

Organisasjon

Utstyrsleverandører

Informasjon

©2015 Markedets beste IT-plattform for idretten 123klubb leveres av KX Products as